0878 690 671
Бул. България №146 / до районен Съд Хасково
office@imoti-mira.com

Просторен апартамент с три спални в кв.Каменни,гр. Хасково

123.896€

Детайли

Просторен апартамент с 3 спални в кв. Каменни, гр. Хасково – напълно обзаведен и готов за нанасяне!
Агенция за недвижими имоти “МИРА” предлага за продажба стилен и функционален апартамент, разположен в кв. Каменни, град Хасково – район с добра инфраструктура и спокойна жилищна среда.
Имотът е с площ от 145,76 кв.м., разположен на 3-ти (последен) етаж, което осигурява тишина, повече светлина и комфорт.
Година на строителство: 2003 г.
Разпределение:
• Антре / коридор
• Просторен хол / всекидневна с кухненски бокс
• Излаз към две тераси
• Три самостоятелни спални
• Баня с тоалетна
Жилището е изцяло след основен ремонт, изпълнен с внимание към детайла и съвременен стил. Продава се напълно обзаведено и оборудвано, готово за нанасяне или отдаване под наем – без нужда от допълнителни инвестиции.
ЦЕНА БЕЗ АНАЛОГ НА ПАЗАРА – само 850 €/кв.м.!
Предимства на имота:
✔ Просторна квадратура – подходящ за семейство
✔ Последен етаж – без съседи над вас
✔ Две тераси
✔ Напълно обзаведен
✔ Отличен както за живеене, така и за инвестиция
✔ Изключително атрактивна цена за този тип имот
Този имот съчетава комфорт, пространство и отлична инвестиционна стойност – рядко срещано предложение на пазара!
За повече информация и оглед: 0878690677/0878690671/0878690673
  • ID: 43065
  • Публикуван: април 20, 2026
  • Последна промяна: април 24, 2026
  • Прегледи: 74