Многостаен апартамент под наем кв.Каменни,гр.Хасково
- Вид на имота: МНОГОСТАЕН АПАРТАМЕНТ
- Оферта: Под наем
- Държава: България
- Град: ГР. ХАСКОВО
- Спални: 3
- Бани: 1
- Квадратура: 145,76 м²
Екстри
Детайли
Просторен апартамент с 3 спални в кв. Каменни, гр. Хасково – напълно обзаведен и готов за нанасяне!
Агенция за недвижими имоти „МИРА“ предлага под наем многостаен апартамент, разположен в кв. Каменни, град Хасково – район с спокойна жилищна среда.
Имотът е с площ от 145,76 кв.м., разположен на 3-ти (последен) етаж, което гарантира тишина, комфорт и повече светлина.
Година на строителство: 2003 г.
Разпределение:
- Антре / коридор
- Просторен хол / всекидневна с кухненски бокс
- Излаз към две тераси
- Три самостоятелни спални
- Баня с тоалетна
Жилището е изцяло след основен ремонт обзаведено и оборудвано с всичко необходимо за едно удобно ежедневие. Отдава се напълно обзаведено, готово за незабавно настаняване.
Условия за наем:
Месечен наем: 500 евро/м.
Депозит при подписване: 1000 евро (2 депозита за сигурност)
Предимства на имота:
✔ Просторно и функционално жилище
✔ Последен етаж – без съседи отгоре
✔ Две тераси
✔ Напълно обзаведен и оборудван
✔ Спокоен район с удобен достъп
✔ Подходящ за семейство или дългосрочен наем
За повече информация и оглед: 0878690677/0878690673/0878690671
- ID: 43104
- Публикуван: април 20, 2026
- Последна промяна: април 24, 2026
- Прегледи: 246